26


maja

Childhome - Krzesełko Do Karmienia Evolu 2 Nut/Frosted

Childhome - Krzesełko do karmienia Evolu 2 to wielokrotnie nagradzane krzesełko do karmienia z naturalnymi nogami w kolorze orzecha i matowym siedziskiem.

Jakość i bezpieczeństwo

To krzesełko do karmienia 2 w 1 można ustawić na 2 wysokościach stołu i jeśli chodzi o standardowy stół jadalny 75 cm i stół dziecięcy 50 cm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw bardzo długich nóżek umożliwiających dostosowanie wysokości krzesełka do wyspy kuchennej o wysokości do 90 cm. Dzięki łatwemu montażowi zmiana wysokości jest bardzo łatwa. Fotelik dziecięcy może być również używany w połączeniu z fotelikiem Evolu Newborn. Opcjonalnie dostępna jest tacka do karmienia o regulowanej głębokości. Krzesełko Evolu 2 posiada 5-punktowy pas bezpieczeństwa i zdejmowany ochraniacz, aby zapewnić bezpieczeństwo twojemu dziecku.

Stworzone z myślą o bezpieczeństwu i komforcie dziecka krzesło belgijskiej marki Childhome, to trwałe rozwiązanie dla potrzeb twojego dziecka. Będzie towarzyszyć jego rozwojowi i sprawi, że karmienie będzie prostsze niż kiedykolwiek dotąd. Dzięki innowacyjnej i inteligentnej konstrukcji to krzesełko dopasowuje się do zmieniających się potrzeb dorastającego dziecka i może być używane od 6 miesiąca do 6 roku życia, stając się elegancko krzesełkiem dla dzieci.

Proste, czyste linie, zaokrąglone krawędzie i nowoczesna kolorystyka sprawiają, że krzesło jest naprawdę praktyczne i przydatne podczas posiłków, ale także pozwala doskonale wkomponować się w wystroju domu. Podnóżek pomaga dziecku czuć się komfortowo przez cały czas, a wraz z szelkami można go zdjąć, gdy dziecko będzie starsze. A kiedy nadejdzie czas, nogi krzesła można zredukować.

Sprawdzony producent

Wszystkie meble Childhome są praktyczne, wszechstronne i piękne oraz stworzone z myślą o trwałości, zmieniają swoją funkcję i będą towarzyszyć twojemu dziecku przez lata. Krzesła są wytwarzane z litego drewna i ma tylko przyjazne dla środowiska substancji i bez szkodliwych substancji lub chemikaliów. Wszystkie elementy są wielokrotnie testowane i spełniają najsurowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Childhome jest członkiem BSCI Business Social Compliance Initiative, platformy kontroli łańcucha produkcyjnego, która promuje zgodność z prawem, zdrowie i bezpieczeństwo, odpowiednie wynagrodzenie dla pracowników i ochronę środowiska.

Wymiary i dane

Wymiary podnóżka to 31 x 11 cm. Powierzchnia podłoża na wysokości stołu jadalnego: 56 x 56 cm. Krzesło Evolu jest testowane jako krzesełko dziecięce przy wadze do 15 kg. Krzesło jest też zgodne z normą bezpieczeństwa UE EN 14988. Drewno pozyskiwane jest z ponownego zalesiania. Kolory i wykończenia są nietoksyczne, wolne od chemikaliów i wszelkiego rodzaju szkodliwych materiałów. Choć krzesło wyprodukowano w Chinach, to jest w całości wyprodukowane z europejskiego drewna. To krzesełko do karmienia o oryginalnym belgijskim designie to laureat wielu międzynarodowych nagród. Istnieje też możliwość rozbudowy krzesła z wykorzystaniem akcesoriów produkowanych przez belgijską firmę.

Redakcja "Mommy Cool"

Komentarze (0)