Ranking zabawek do kąpieli

Codzienna przygoda

Dzieciństwo to wspaniały, ale również niełatwy czas. Dzieci bowiem często nie rozumieją prostych dla dorosłych rzeczy, codziennie uczą się czegoś nowego. Dobry rodzic to taki, który jest przewodnikiem dla swojej pociechy w czasie tej nauki. Jak wiadomo dzieci uwielbiają zabawy, mają najczęściej bujną wyobraźnię i moc energii. Chociaż czasami może to przytłaczać dorosłych, niewątpliwie warto poświęcić czas i energię na to, aby zorganizować dziecku dobre warunki do zabawy i przeżywania doskonałych przygód. Warto wspomnieć, że czas poświęcony na zabawę może być jednocześnie czasem nauki. Nie jest również tajemnicą fakt, że dzieci najlepiej i najchętniej uczą się właśnie poprzez zabawę. Tak naprawdę każda codzienna sytuacja może być okazją do nauki właśnie w tej formie. Na przykład kąpiel, którą dzieci najczęściej uwielbiają, to także doskonały czas na naukę poprzez zabawę. Aby maksymalnie umilić dziecku ten czas, warto posiadać chociaż kilka zabawek przeznaczonych do użytku podczas kąpieli. Chociaż dzieci przeważnie uwielbiają się kąpać, dla małych przeciwników tej formy dbania o higienę, ciekawe zabawki z pewnością okażą się niemałą zachętą. 

Rynek związany z wyposażeniem i akcesoriami dla dzieci jest ogromny. Producenci wciąż mają nowe pomysły i starają się zachęcić klienta do skorzystania z konkretnej oferty. Nic więc dziwnego, że część rodziców może poczuć się przytłoczona ogromem wyboru i kolorowych zabawek na sklepowych półkach. Dokonania wyboru nie ułatwia fakt, że na opakowaniach takich zabawek zawsze widnieją informacje, że to właśnie ta konkretna jest najlepsza dla Twojego dziecka. Dlatego właśnie przyda się ranking, z którym można zapoznać się w kolejnej części niniejszego artykułu.

Przed zakupem zabawek przeznaczonych do kąpieli, należy wybrać odpowiedni sklep. Odpowiedni to znaczy taki, w którym wygodnie można kupić wszystko to, co potrzebne. Dobrym rozwiązaniem są sklepy online, szczególnie jeśli chodzi o zapracowanych rodziców, którzy cenią sobie każdą minutę czasu. Zakupy przez internet to wygodna forma, dająca możliwość zapoznania się z szeroką ofertą w krótkim czasie i to bez wychodzenia z domu. Warto także zwracać uwagę na atesty i certyfikaty zabawek. To cecha niezbędna, którą powinny posiadać przedmioty używane przez dzieci. Zabawki powinny być przede wszystkim bezpieczne, nie uczulać i nie szkodzić maluchowi. Oto ranking zabawek do kąpieli, które z pewnością urozmaicą dziecku czas spędzony w wodzie:

 

TOP 1
ranking-photo
Lilliputiens - Miękki Parostatek do Kąpieli Nosorożec Marius 18m+

Wodna przygoda - czyli parostatek do kąpieli. To bardzo fajna zabawka, ponieważ daje wiele możliwości do ciekawego spędzenia czasu w wodzie, a jednocześnie uczy. Można dokupić inne postacie, które doskonale dopasują się do tego zestawu. Podczas zabawy parostatkiem maluch może rozwijać zdolności motoryczne oraz koordynację ręka - oko. Dodatkowo może poznawać kolory, kształty czy nazwy zwierząt. Parostatek do kąpieli daje dużo możliwości, jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę wyobraźnia. To zdecydowany zwycięzca dzisiejszego rankingu. Zabawka jest wykonana z elementów, które nie zagrażają bezpieczeństwu kąpiącego się dziecka. 

169,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Janod - Narwal do Kąpieli i Kolorowania z 6 kredkami 3+

Narwal w kąpieli - nie jest tajemnicą, że dzieci uwielbiają wodne zwierzęta. Ten narwal z pewnością przypadnie do gustu wielu małych ludzi. To doskonała wodna zabawka dla małych artystów, ponieważ narwala można wielokrotnie ozdabiać dzięki akcesoriom, które są w zestawie. To taki rodzaj zabawki, przy której dziecko uspokaja się i wycisza, a rodzic ma chwilę ciszy i spokoju.

57,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Janod - Gra Memory do Kąpieli Zwierzątka 24 elementy 2+

Gra pamięciowa - kto powiedział, że w memory można grać tylko na lądzie? To również doskonała gra podczas kąpieli! Dzięki tej zabawce dziecko rozwija koncentrację oraz pamięć. Można również nieco zmienić zasady zabawy i pouczyć się kolorów czy nazw zwierząt oraz przedmiotów. Karty z obrazkami są wykonane z wysokiej jakości materiału, z pewnością nie zniszczy ich zabawa w pobliżu wody. dodatkowo kształt i wielkość sprawiają, że stabilne chwycenie karty nie jest trudne dla malutkiej rączki.

44,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Bling2O - Maska do Pływania Potwór Royal 5+

Okulary do pływania - fajny gadżet, który przyda się także na plaży i wakacjach. To jednak zabawka dla dzieci nieco starszych, które będą potrafiły dzięki swojej wyobraźni wymyśleć świetną wodną zabawę z wykorzystaniem tych okularów do pływania.

99,00 zł

Kup teraz

Podsumowanie

Czas kąpieli jest bardzo ważny, dziecko bowiem nie tylko dba o higienę, ale jednocześnie wyrabia w sobie pozytywne nawyki dbania o swoje ciało. Dzieci jednak nudzą się szybko, mimo tego, że większość z nich uwielbia kąpiele, bez zabawek może być ciężko. Warto więc kupić dziecku dobrej jakości, bezpieczne zabawki do kąpieli. To nie tylko okazja do przeżycia świetnej przygody i zabawy, ale także okazja do nauki i poznania świata. Wszystko zależy od wyobraźni, dziecko może poznawać kolory, kształty, nazwy przedmiotów i zwierząt, rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Ważne jest, aby podczas zakupów zwrócić uwagę na jakość wykonania zabawki oraz atesty i certyfikaty. Najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo Twojej pociechy. Każda w opsianych w rankignu zabawek pochodzi od zaufanych producentów, są więc bezpieczne.