Karuzela do łóżeczka ranking

TOP 1
ranking-photo
Little Dutch - Karuzela do Łóżeczka Biała Ocean Mięta

Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo zafascynowane zabawkami dla dzieci. Dlatego w każdą nową zabawkę wkładają tyle serca i pasji. W swoim portfolio ma wysokiej jakości tekstylia produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, takie jak ręczniki, śpiwory, otulacze, akcesoria do kabin dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, a także zabawki czy pojazdy wykonane z drewna.

Karuzela marki Little Durch to innowacyjny produkt, który idealnie sprawdzi się w pokoju każdego malucha. Karuzela to solidna zabawka, która dzięki specjalnie wyrzeźbionemu, drewnianemu pałąkowi jest stabilna i wytrzymała. Bardzo łatwo ją zamontować i jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Ma pięć różnych zwierząt morskich z kolekcji Ocean. Każde zwierzę ma inną fakturę i funkcjonalność. Karuzela pozwala dziecku rozwijać ćwiczenia sensoryczne, poznawcze i koordynacyjne. Zabawki są wykonane z poliestru, a sama karuzela z litego drewna. Wymiary to 52x75x37cm

289,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Filibabba - Zawieszka Gwiazdki Dusty Rose

Wykonana z filcu i poliestru zawieszka w kształcie gwiazdki nadaje się do zamontowania nad każdym łóżeczkiem, a także ze względu na swoje wymiary – nad wózkiem spacerowym. Przepięknie zaprojektowana i wykonana tworzy przytulną atmosferę i pięknie zdobi pokój dziecka. Zawieszka jest inspirowana indyjskim łapaczem snów. Mimo że jej rolą jest działanie uspokajające na dziecko, to może też ze względu na swoją konstrukcję – stymulować malucha do aktywności motorycznej.

159,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Muzpony - Karuzela do Łóżeczka z Obrotową Pozytywką Leśne Zwierzątka 0m+

Muzpony to polska firma, która wyspecjalizowała się w produkcji intuicyjnych, edukacyjnych i stymulujących zabawek dla najmłodszych dzieci. Firma stawia na innowacyjność, a jednocześnie stara się łączyć tradycyjne rozwiązania z nowoczesnym podejściem do rozwoju dziecka. Takim właśnie produktem jest karuzela do łóżeczka. Niezwykle prosta w montażu – uchwyt pozwala umieścić karuzele na szczebelku łóżeczka, jest wykonana z drewna i całkowicie pozbawiona elementów ostrych czy niebezpiecznych dla dziecka krawędzi. Wszystkie materiały użyte do produkcji karuzeli są atestowane i zgodne z normami obowiązującymi tak w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Ta zabawka to także idealne rozwiązanie, jeśli szukasz prezentu dla młodej mamy. Karuzela jest bowiem zapakowana w eleganckie kartonowe pudełko.

199,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Muzpony - Karuzela do Łóżeczka z Obrotową Pozytywką Peonie 0m+

To kolejna karuzela polskiej firmy Muzpony całkowicie wykonana w naszym kraju. Podobnie jak poprzednia zabawka została wykonana z drewna i ma wygodny uchwyt, który pozwala ją szybko i łatwo zamontować w dowolnym miejscu łóżeczka, a także na spacerowym wózku. Wyposażona w pozytywkę stymuluje dziecko, a jednocześnie może służyć jako element kołysanki i pomóc w usypianiu twojego maluszka. Jak wszystkie produkty polskiej firmy została wykonana wyłącznie z bezpiecznych i atestowanych materiałów.

199,00 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Done By Deer - Karuzela ze Zwierzątkami 0m+

Skandynawskie zabawki nie bez powodu cieszą się w Polsce olbrzymią popularnością. Projektanci z tamtych stron chętnie korzystają z innowacyjnych technologii, a jednocześnie dbają o to, aby zabawki były wykonane w tradycyjny i sprawdzony sposób. To też gwarancja, że do produkcji zabawki użyte zostały wyłącznie sprawdzone i co najważniejsze bezpieczne i niealergiczne materiały. Restrykcyjna kontrola i drobiazgowość to znak rozpoznawczy skandynawskich producentów. Nie inaczej jest w przypadku tej karuzeli. Kołyszące się zwierzątka mogą z jednej strony pobudzać i intrygować dziecko, które będzie je próbowało dosięgnąć podczas ich kołysania, ale także mogą pomóc utulić go do snu.

129,00 zł

Kup teraz