Zabawki drewniane ranking

Zabawki drewniane cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci bawiły się bezpiecznymi i naturalnymi zabawkami. Wśród licznych produktów tego typu zdecydowaliśmy się wybrać kilka najlepszych.

TOP 1
ranking-photo
Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1

To zestaw kolorowych drewnianych klocków i puzzli. Litery i cyferki z kolekcji Kubix francuskiej marki zawierają 40 podręcznych kostek z literami, cyframi i innymi znakami umieszczonymi na ich ścianach oraz 36 kartonowych puzzli z alfabetem i cyframi od 0 do 9, które można zaaranżować i wykorzystać na przykład jako planszę do gry. Z kostek, podobnie jak z typowymi klockami, możesz tworzyć wymarzone budynki, wieże czy inne konstrukcje, a jednocześnie nauczyć się rozpoznawania liter, zarówno pisanych, jak i drukowanych, małych i wielkich, a także liczb i prostych operacji matematycznych. Klocki są pięknie pomalowane na przyjazne dzieciom kolory - naturalne drewno, biel, czerwień, zieleń, błękit i żółć.

169,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Djeco - Drewniany Zestaw Super Bricolo

Przybornik od Djeco to urocza drewniana skrzynka narzędziowa która pozwala dziecku wejść w świat prawdziwego majsterkowania. Przybornik Djeco ma uchwyt i jest wyposażony w następujące narzędzia:

  • • 1 szczypce.
  • • 1 młotek.
  • • 1 śrubokręt.
  • • 1 piła.
  • • 1 wiertło.

Ponadto w skrzynce z narzędziami znajduje się telefon komórkowy i kilka kart zadań, które można ustawić na pokrywie skrzynki narzędziowej, aby dziecko mogło bawić się, że otrzymuje telefony dotyczące różnych zadań w pracy. Zalecany wiek: powyżej 3 lat

Mali konstruktorzy mogą pomóc naprawić to, co należy zrobić w domu. Każda karta pokazuje, co jest zepsute i narzędzie, którego majsterkowicz musi użyć, aby to naprawić. Skrzynka narzędziowa zawiera wszystkie narzędzia do wykonywania prac związanych z majsterkowaniem jak dorosły, z przegródkami do przechowywania narzędzi w czystości i porządku. Zabawka rozwija zdolności motoryczne i wyobraźnię dzieci. To idealny prezent dla początkującego majsterkowicza.

156,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Janod - Drewniany Rowerek Biegowy Bikloon Deluxe 3+

Prawdziwy drewniany rowerek biegowy, idealny do pomocy dzieciom w nauce utrzymywania równowagi i łatwiejszej nauki jazdy na rowerze bez kółek treningowych. Ma nadmuchiwane opony oraz siedzisko z regulacją wysokości. Maksymalne obciążenie to 30 kg. Użyte materiały to drewno, plastik i guma. Rowerek doskonale sprawdza się w przypadku dzieci w wieku od 3-6 lat. Siedzisko z regulacją wysokości można ustawić od 32 do 35 cm.

589,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Janod - Drewniana Wiertarko-wkrętarka Brico'kids

Mali entuzjaści majsterkowania pokochają to drewniane wiertło, które naprawdę wygląda jak wiertło dla dorosłych. Dzieci będą mogły udawać, że wiercą, wkręcają i odkręcają poszczególne elementy tak jak ich rodzice. Środkową część wiertła można obracać ręcznie, aby wybrać rodzaj potrzebnego otworu. Wiertarka jest wyposażona w 2 narzędzia magnetyczne, ponieważ wiertło i końcówki wkrętakowe są namagnesowane tak jak w prawdziwych wiertarkach. Pozwala dzieciom od 3 roku życia tworzyć własne wynalazki i naśladować mamę i tatę w drobnych codziennych czynnościach. Zawiera wiele elementów (imadło, tabliczka rysunkowa, 3 narzędzia magnetyczne, zegar) i 40 akcesoriów (śruby, nakrętki, wkręty, podkładki). Uchwyt magnetyczny ułatwia przechowywanie narzędzi. Taca dolna służy również jako półka do przechowywania wszystkich akcesoriów. Dzięki regulowanym nogom wysokość stołu warsztatowego można zmieniać wraz ze wzrostem dziecka. Maksymalna wysokość powierzchni roboczej to 50,5 cm. Zabawki Janod są projektowane we Francji. To oryginalne, edukacyjne i przemyślane zabawki i gry wspierające dzieci oraz ich rozwój poznawczy, psychomotoryczny i społeczno-emocjonalny.

85,00 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Mon Petit Art - Drewniane Klocki Prisme

Ta gra z kostkami oferuje nowe i zabawne podejście do tradycyjnej gry tym razem w konstrukcji drewnianej. Zaprojektowany przez artystę Gonzalo Arbutti, bardzo ładny zestaw małych kostek i wspaniała paleta kolorów zachęcają do uwolnienia wyobraźni i komponowania zadziwiających postaci. Zwierzęta, rośliny, twarze, roboty, mini-architektury to idealna maxi kostka. Pobudza kreatywność i dokładność. Nadaję się dla dzieci od piątego roku życia.

132,99 zł

Kup teraz