24


czerwca

Hulajnoga Scoot&Ride ze świecącymi kółkami trójkołowa

Hulajnoga ze świecącymi kółkami trójkołowa austriackiej marki Scoot&Ride to optymalny wybór dla aktywnych i odważnych dzieci. Jeśli rodzice chcą im sprawić maksymalną radość z przebywania na świeżym powietrzu, jest to dla nich jedna z najkorzystniejszych propozycji. Świecące kółka LED nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale też zapewniają większe bezpieczeństwo dla poruszających się na hulajnogach maluchów. Dzieci są dobrze widoczne z dalszej odległości, np. późnym wieczorem. Hulajnoga została wykonana z połączenia aluminium oraz plastiku.

Hulajnoga ze świecącymi kółkami trójkołowa - kluczowe zalety i parametry

Hulajnoga ze świecącymi kółkami trójkołowa dedykowana jest maluchom powyżej 5. roku życia. Ich masa ciała nie powinna przekraczać 80 kilogramów, a wzrost musi zamknąć się w granicach 180 centymetrów.

Hulajnoga utrzymana jest w doskonałym stylu. Charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem oraz bogatą kolorystyką. Spodoba się najbardziej wymagającym pociechom, które będą chciały pochwalić się nowym nabytkiem przed znajomymi. Z jej pomocą można podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności i zadbać o koordynację ruchową. Podstawowe zalety i parametry opisywanej hulajnogi to:

  • aluminiowa rączka o regulowanej wysokości,
  • szeroka podstawa z antypoślizgową powierzchnią,
  • wytrzymałość, bezpieczeństwo i łatwość w prowadzeniu,
  • stabilność, zwrotność i cicha praca kół (dzięki systemowi PUAir),
  • doskonała przyczepność do podłoża i maksymalna amortyzacja.

Hulajnoga może być z powodzeniem wykorzystywana przez nieco starsze dzieci lub nawet młodzież. Z łatwością dopasuje się ją do własnych potrzeb i wymiarów ciała. Pomocni okażą się w tym zakresie rodzice. Balansowa hulajnoga ze świecącymi kółkami trójkołowa posiada komfortowe uchwyty, dzięki czemu dłonie w trakcie jazdy nie będą się ześlizgiwać z rączki.

Hulajnoga ze świecącymi kółkami trójkołowa - dlaczego warto w nią zainwestować?

Zainwestowanie w hulajnogę ze świecącymi kółkami trójkołową marki Scoot&Ride to absolutny strzał w dziesiątkę. Przemawia za tym przemyślana struktura hulajnogi oraz jej długa żywotność. To ogromna frajda dla małych, jak i większych dzieci.

Atutem opisywanego produktu jest również zdejmowana rączka wraz z szybkim mechanizmem wyjmowania, ale też brak niebezpiecznych zakończeń i krawędzi. Tylne koło hulajnogi jest wyposażone w błotnik. To duże zabezpieczenie przed niekorzystną pogodą, np. podczas jazdy po kałużach lub w terenie błotnistym. Dziecko przy prowadzeniu hulajnogi nie będzie w stanie poważnie się zabrudzić.

Hulajnoga dysponuje łatwym w obsłudze hamulcem, tak aby bez problemów kontrolować własną prędkość. Jest stworzona w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek kolizji lub wypadku. Może pozostać w rodzinie na wiele długich lat (np. służyć kilku dzieciom). Kolejną zaletą sprzętu jest jego stosunkowo niewielka waga (zaledwie 3 kg), a więc nie ma problemów ze swobodnym przenoszeniem, np. wtedy, gdy hulajnogę trzeba schować do piwnicy lub garażu. 

Redakcja "Mommy Cool"

Komentarze (0)