7


czerwca

Bumbleride - Wózek Spacerowy Indie

 

Wózek Bumbleride Indie to prawdziwy pojazd terenowy dla twojego malucha, który jest jednocześnie lekki i wygodny. Wózek jest stabilny, ponieważ zamontowane pompowane koła na amortyzatorach zapewniają Bumbleride Indie komfort, którego potrzebuje twoje dziecko podczas spacerów.

To wózek spacerowy, w którym zarówno oparcie, jak i podnóżek są regulowane – mogą przyjmować pozycję poziomą, co oznacza, że maluch może wygodnie spać nawet podczas spaceru. Jeśli chcesz chodzić z dzieckiem od urodzenia, zainstaluj kołyskę. Nie znajduje się w zestawie wózka, ale można ją nabyć osobno. Wózek Bumbleride Indie jest też wyposażony w regulowany uchwyt, wielofunkcyjny zderzak, duży kosz i wyjmowany uchwyt na kubek. Wózki Bumbleride Indie mają wiele przyjemnych zalet:

• Składają się szybko i kompaktowo.

• W razie potrzeby zderzak może zostać szybko usunięty.

• Modele mają różnorodną kolorystykę i praktyczną tapicerkę.

• Dla najmniejszych wózki wyposażone są w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i miękkie ochraniacze;

• Posiada uchwyt do przenoszenia wózka w kompaktowej, złożonej formie;

• Nie ma potrzeby odpinania budki, ponieważ wózek składa się razem z nią.

Wózek jest najlżejszy na rynku, kompaktowy, zwrotny, doskonale porusza się także na śniegu i charakteryzuje się miękką i płynną jazdą. Kołyska została wyposażona w wysokiej jakości materac i jest w niej wystarczająco dużo miejsca dla dziecka w puchowej kurtce. Zawiera też płaszcz przeciwdeszczowy, zabawkę/kosz na zakupy.

Przestronne, wygodne siedzisko Bumbleride Indie świetnie nadaje się do spacerów, bez względu na to, czy maluch śpi, czy nie. Bardzo łatwo zamienić go w łóżeczko. Oparcie obniża się, poprzez naciśnięcie karabińczyka, który mocuje pasek regulacyjny, a podnóżek podnosi się za pomocą guzików po bokach. Rezultatem jest pełnoprawne miejsce do spania. Kaptur zakrywa górę, tył i boki siedziska, a w upalny dzień tył kaptura można szybko odpiąć. Jednocześnie blok spacerowy zamienia się w mobilny szezlong z markizą od słońca.

Za bezpieczeństwo dziecka odpowiadają pięciopunktowe pasy, które można regulować z uwzględnieniem wzrostu dziecka. Pokrowiec z tkaniny z zamkiem błyskawicznym nadaje mu miękkości i objętości, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo. Pokrowiec jest również wygodny z higienicznego punktu widzenia: można go prać tak często, jak to konieczne. Okładzina Bumbleride Indie wykonana jest z wodoodpornej tkaniny, wszystkie detale są uszyte z wysokiej jakości materiałów, krawędzie są starannie zszyte, kolory dobrze ze sobą współgrają.

Bumbleride Indie ma trzy punkty podparcia, a odpowiednio umiejscowiony środek ciężkości pozwala uzyskać stabilność taką jak w przypadku czterokołowego modelu. Rama wykonana z anodowanego aluminium jest lekka i wytrzymała. Średnica wszystkich kółek jest taka sama (około 30 cm), ale ich funkcje są inne. Przednie koło z amortyzacją służy do manewrowania i może być zamocowane za pomocą małej dźwigni. Podczas gdy tylne jest też wyposażone w amortyzację i hamulec postojowy.

Aby konstrukcja była jeszcze bardziej kompaktowa, można zgiąć rączkę rodzicielską i odpiąć tylne koła, wtedy wózek zmieści się nawet do małego bagażnika. Regulowana rączka jest również wygodna, ponieważ rodzice dziecka mogą dopasować ją do swojego wzrostu. Całość dopełnia pasek zabezpieczający na rączce, pompka i duży kosz na zakupy.

Redakcja "Mommy Cool"

Komentarze (0)