16


czerwca

Little Dutch - Rower Biegowy Róż Mat

Rowerek biegowy jest idealny, aby nauczyć dzieci utrzymywania równowagi i ćwiczenia na rowerze z pedałami z kółkami treningowymi, a ostatecznie do obsługi roweru bez kółek treningowych. Ważne jest, aby stopy dziecka mogły sięgnąć ziemi i aby mogły je podciągnąć, gdy podbiega lub zostało lekko popchnięte. Zabierając ze sobą rowerek biegowy na spacer, dzieci mogą pokonywać większy dystans i jechać przez dłuższy czas. Little Dutch to jeden z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o rowerek dla dzieci.

Jazda na rowerze

Jazda na rowerze od najmłodszych lat ma wiele zalet:

• poprawia kondycję dziecka;

• wzmacnia jego pozytywne nastawienie psychiczne– jazda na rowerze może pomóc; złagodzić stres;

• interakcja poprawia więź z maluchem;

• wprowadza zdrową aktywność swoim dzieciom, gdy są małe;

• to doskonały sposób, żeby zrobić coś razem na świeżym powietrzu jako rodzina;

• to fantastyczna zabawa, a dla wielu dzieci może być o wiele bardziej ekscytująca niż podróż samochodem;

• jazda na rowerze może pomóc dzieciom poznać swoją okolicę i poczuć się jej częścią.

Opis

Little Dutch to rowerek biegowy. Dzieci poruszają się na nim do przodu nogami. Zachęca to do rozwoju równowagi i uczy kierowania we właściwym kierunku za pomocą kierownicy. Hulajnoga ma miękko wyściełane siodełko i brązową kierownicę. Hulajnoga równoważąca jest wykonana z najwyższej jakości stali i ma przyjazne dla środowiska gumowe opony. Dostępna jest w kolorach miętowym, różowym i niebieskim. Rowerek jest regulowany w 3 wysokościach:

• niska 31 cm,

• średnia 33 cm,

• wysoka 35 cm.

Maksymalny udźwig to 30 kg.

Wybór idealny

12-calowy rowerek biegowy Little Dutch to idealny pierwszy rower dla twojego dziecka. Ten rowerek biegowy to bezpieczny i wytrzymały model dla dzieci powyżej 3 roku życia. Jazda na rowerze biegowym jest idealna do rozwijania kontroli i równowagi. Idealny jako wstęp do przygody z rowerem z pedałami. Metalowy rower pokryty jest przyjazną dla środowiska farbą. Dla tego typu modeli rowerków biegowych dostępny jest stojak do parkowania roweru w pozycji pionowej. To sprawia, że rowerek biegowy jest uroczym dodatkiem w pokoju zabaw lub innym pomieszczeniu w domu. Choć wysokość kierownicy nie jest regulowana, to istnieje możliwość regulacji siodełka.

Kategoria wiekowa została określona na podstawie dostarczonych części do montażu roweru. W zestawie znajdują się małe części, które mogą zostać połknięte przez dzieci poniżej 3 roku życia. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z rowerka biegowego przed osiągnięciem zalecanego wieku, sugerujemy zwrócenie uwagi na małe części podczas montażu rowerka i ciągłe nadzorowanie użytkowania rowerka biegowego.

Charakterystyka

Rowerek nadaje się od 3 lat. Ma wymiary: 53 x 15 x 85 cm. Całościowa waga to 5,2 kg, dzięki czemu rowerek jest stabilny, trwały, a jednocześnie na tyle lekki, że dziecko jest w stanie swobodnie go przenosić. Siodełko można regulować w zakresie 36-42 cm. Rower pomaga rozwijać kontrolę i zyskać stabilną równowagę. Jest bardzo łatwy w codziennym czyszczeniu oraz montażu. W zestawie dostępna jest szczegółowa instrukcja montażu.

Redakcja "Mommy Cool"

Komentarze (0)